Постійнодіючі семінари

Методичний консультпункт

Шановні вчителі!

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на кафедрі математики та методики навчання математики розпочинає роботу «Методичний консультпункт» (МК-5) для учителів, які працюють за підручником «Математика, 5» (автори: Тарасенкова Ніна Анатоліївна, Богатирьова Ірина Миколаївна, Бочко Оксана Петрівна, Коломієць Оксана Миколаївна, Сердюк Зоя Олексіївна).

Звертаючись до МК-5, Ви зможете ставити запитання авторам щодо змісту підручника, організації навчання математики в 5 класі за цим підручником та використання дидактичних матеріалів, розроблених авторами цього підручника.

Основна форма роботи МК-5 – електронне листування. Он-лайн зв’язок із черговим по МК-5 автором: ПОНЕДІЛОК з 14-30 до 16-30.

Запитання можна надсилати в будь-який зручний для Вас час. Відповіді надаватимуться згідно з графіком он-лайн роботи МК-5. Листи із запитаннями та побажаннями надсилайте на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Із щирою повагою і побажаннями всіляких успіхів у роботі колектив авторів підручника:

доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи ЧНУ ім. Б. Хмельницького, Тарасенкова Н. А.,кандидат педагогічник наук, доцент Богатирьова І. М.,кандидат педагогічник наук, доцент Бочко О. П.,кандидат педагогічник наук, доцент Коломієць О. М.,кандидат педагогічник наук, доцент Сердюк З. О.