ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ "ФІЗИЧНІ ЗАДАЧІ-ОЦІНКИ"

12 квітня 2018 року, під час урочистостей з нагоди Дня "Фізмату", відбулося нагородження переможців Другого турніру «Фізичні задачі-оцінки» імені Михайла Володимировича Сіденка. Турнір було організовано та проведено кафедрою фізики Навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Ідея задач-оцінок стала популярною завдяки нобелівському лауреату Петру Капиці з часів видання його відомого збірника задач-оцінок. В університеті цю ідею перейняв викладач кафедри фізики Михайло Сіденко. Пізніше його справу продовжив син Олександр, опублікувавши книгу «Задачі-оцінки з фізики». А 2017 року колеги Михайла Володимировича по кафедрі фізики започаткували турнір серед школярів на його честь.

Протягом березня учасники турінру подавали свої роботи у двох номінаціях: конкурс розв’язування задач-оцінок для школярів та конкурс відеоверсій фізичних демонстрацій для учнівських команд. Призери конкурсу отримали дипломи і цінні подарунки.

Призери у номінації «Турнір задач-оцінок»

І МІСЦЕ

• Тесля Роман Русланович, учень 11-М класу Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №18

ІІ МІСЦЕ