ДЕНЬ ІНСТИТУТУ 2018

12 квітня 2018 року ННІ інформаційних та освітніх технологій, звичною назвою якого для численних випускників нашого університету залишається ФІЗМАТ, вкотре відсвяткував День інституту. Така традиція існує вже 57 років, адже святковим для фізматян цей день став ще 12 квітня 1961 року, коли відбувся перший політ людини в космос.

Програма заходів Дня інституту традиційно включала церемонію посвяти першокурсників, студентський квест, гру "Що?Де?Коли?" за участі команд викладачів та студентів, а також святковий концерт. Не забули викладачі інституту в цей день і про майбутню зміну – саме 12 квітня було проведено фінальну зустріч Другого турніру з фізики для школярів "Фізичні задачі-оцінки" імені Михайла Сіденка.

Цього року в студентському квесті, який включав завдання не тільки (й не стільки) на знання фізичних та математичних формул та законів, але й на логічне мислення, креативність, командну роботу, взяли участь п'ять студентських команд. Перемогу здобула команда групи М-4 в складі Аліни Редько, Нелі Шинкаренко, Валерії Гонзи, Олени Демідової, Світлани Лебедь. Практично не відстали від лідерів команди першокурсників груп 1-А, М-1, МСО-1 та 1-В. Команди, які вибороли 1-3 місця отримали грамоти та солодкі призи від директора ННІ інформаційних та освітніх технологій Юрія Ляшенка під час святкового концерту.

Об 11 годині відбулася церемонія посвяти студентів першого курсу. На першокурсників чекали вітальні слова від дирекції інституту, кураторів і викладачів, а також, цікаві конкурси, підготовані студентами другого курсу спеціальності АКІТ.

О 13 годині розпочалося засідання Другого турніру з фізики для школярів "Фізичні задачі-оцінки" імені Михайла Сіденка, яке проводив професор Андрій Гусак.

У цей же час тривала святкова гра "Що?Де?Коли?" між командами студентів та викладачів інституту, ведучим якої виступив активний учасник черкаського клубу "Що?Де?Коли?", викладач ННІ економіки й права Геннадій Волошкевич. Запитання гри стосувалися фізичних та математичних цікавинок, історії наукових досягнень. Всі команди показали високі результати, а перше місце розділили команда викладачів кафедри фізики й кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій та збірна команда студентів математиків і фізиків, які набрали по 12 вірних відповідей.

Святковий концерт, що розпочався о 18 годині, зібрав студентів ННІ інформаційних та освітніх технологій, випускників минулих років, викладачів, що працюють та працювали в нашому інституті раніше. Учасників та глядачів концерту привітали почесні декани Фізмату – Олег Богатирьов та Людмила Кляцька, директор інституту Юрій Ляшенко. Також, було вручено нагороди переможцям Другого турніру з фізики "Фізичні задачі-оцінки" імені Михайла Сіденка для школярів. Добра традиція зустрічей в День ННІ інформаційних та освітніх технологій вкотре підтверджує, що Фізмат – це не лише аудиторії та заняття, а особлива дружня та творча атмосфера, відчуття якої проноситься через роки.

Останнє редагування: Середа, 18 квітня 2018 10:26