ДИСТАНЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ ВІД КАФЕДРИ МАТЕМАТИКИ ТА МНМ

Кафедрою математики та методики навчання математики спільно з Лабораторією математичної освіти ЧНУ розроблено дистанційний тренінг для вчителів математики "Удосконалення засобів навчання математики (за класами)" обсягом 150 год і тривалістю 15 тижнів. Робота здійснюється через сайт тренінгу: https://sites.google.com/view/tum-5-11/.
Цього тижня фінішували тренінги осінньо-зимового набору. Тренінги відбувалися на базі курсу математики 5 класу та курсу математики 10 класу (рівень стандарту).
Випускні Сертифікати одержать 63 учасники з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Сумської, Херсонської, Чернігівської та Черкаської областей, які повністю виконали навчальний план.
А на початку березня стартували тренінги весняного набору на базі курсу математики 5 класу, курсу геометрії 9 класу та курсу математики 10 класу (рівень стандарту). Географія учасників є не менш широкою.
У планах на майбутнє - тренінги на базі усіх курсів основної та старшої школи.
Останнє редагування: Неділя, 25 березня 2018 15:28