ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ КОБЗАРЯ

12 березня 2018 року студенти-першокурсники ННІ ІОТ відвідали єдиний в світі музей, присвячений книзі. Це музей «Кобзаря»- священної книги для кожного українця.

Студентам розповіли про становлення Т.Г.Шевченка як поета, історію створення цієї збірки та короткі відомості біографії митця. Працівники музею розповіли про історію написання найвідоміших творів Т.Г.Шевченка, що спонукало поета до висвітлення таких думок та ідей.

Цікавим фактом з екскурсії є те, що музей знаходиться в будинку Цибульських, в якому гостював Т.Шевченко, перебуваючи в м.Черкаси.

Також студентів ознайомили з виставкою картин сучасних художників. Студенти були вражені вагомістю творчості Т.Шевченка.

Екскурсія відбулася за ініціативи кураторів груп, дирекції ННІ ІОТ та студентів.

Останнє редагування: Неділя, 25 березня 2018 15:12