Стажування студентів ННІ ІОТ в Польщі

5 березня розпочалося тримісячне стажування студентів ННІ інформаційних та освітніх технологій в Академії ім. Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща). Стажування відбувається в рамках угоди про співпрацю між Черкаським національним університетом ім. Б.Хмельницького та Академією ім. Я. Длугоша. 10 студентів спеціальностей АКІТ, математика та прикладна математика будуть відвідувати заняття разом з польськими однолітками. Цікавим та змістовним виявилося спілкування з директоркою Інституту математики та інформатики (в складі Математично-природничого відділення), проф. Боженою Возною-Щесняк, яка люб'язно відповіла на всі запитання студентів нашого інституту.  Проф. Возна-Щесняк висловила сподівання, що стажування відкриє багато нових можливостей для його учасників, допоможе поліпшити професійні знання та володіння мовами.

Останнє редагування: Вівторок, 13 березня 2018 08:57