ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2017

25 листопада, у рамках Дня відкритих дверей, ННІ інформаційних та освітніх технологій провів ряд цікавих заходів для учнів Черкас та області. Серед школярів, що відвідали ННІ інформаційних та освітніх технологій цього дня переважали старшокласники - учні 10-11 класів, які вже серйозно розмірковують над вибором майбутньої професії. Про особливості цьогорічного вступу учням розповів директор ННІ ІОТ Ляшенко Ю.О. Він також детально зупинився на можливостях, які пропонує школярам наш інститут, розповівши про роботу безкоштовних дистанційних курсів підготовки до ЗНО. Далі учні мали можливість переглянути цікаві фізичні експерименти, дізнатися як організувати лабораторію у власному смартфоні, послухати про комп'ютерні методи розрахунку фізичних процесів, запрограмувати справжнього робота, поринути в світ математичних формул та загадок. До проведення Дня відкритих дверей долучилися викладачі всіх кафедр нашого інституту. Сподіваємося, що захід виявився корисним, а майстер-класи, організовані викладачами ННІ інформаційних та освітніх технологій, запам'ятаються школярам.

Останнє редагування: Вівторок, 28 листопада 2017 21:35