Заочні математичні студії

Шановні вчителі та учні Черкаської області!

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького продовжують роботу Заочні математичні студії «Я І МОЯ МАТЕМАТИКА» (далі – Студії) для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл, ліцеїв і гімназій. У 2017-2018 н. р. до участі у Студіях запрошуються учні 5-11 класів, які бажають удосконалювати свої знання зі шкільного курсу математики.Участь у Студіях безкоштовна. Учні можуть брати участь у роботі Студій як індивідуальні учасники або як учасники групи „Дует” під керівництвом свого вчителя математики.

Учасникам Студій надсилатимуться матеріали для самопідготовки та контрольні завдання різних рівнів складності (у друкованому чи електронному вигляді – за вибором учасника). Перевірку робіт учасників Студій здійс­нюва­тимуть викладачі кафедри математики та методики навчання математики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Для зарахування до певної Студії необхідно, щоб учень (індивідуальний учасник) або вчитель (керівник групи „Дует”) до 01 жовтня 2017 року надіслав до університету за вказаною адресою заяву (зразки заяв у ФАЙЛІ).

За довідками можна звертатися:

е-mail:           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефони:     36-03-21, 0978282290 (Сільченко Альона Михайлівна), 37-13-25, 0976228142 (Бринько Олена Іванівна)

Останнє редагування: П'ятниця, 15 вересня 2017 12:05