ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

Нещодавно скарбничка нагород студентів навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поповнилася ще двома відзнаками.

Протягом 5-8 квітня 2017 року студенти 3 курсу спеціальності "Фізика" Олег Бобров та Андрій Гонда боролися за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 н.р. з дисципліни «Математика», який проводився на базі ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса). У підсумку, показавши високі результати Олег Бобров здобув перемогу, посівши друге місце (відзнака за перше місце цього року не присуджувалася взагалі), а Андрій Гонда став призером, зайнявши сьоме місце.

Вітаємо студентів з успішною участю в олімпіаді та бажаємо подальших успіхів!

Останнє редагування: Четвер, 20 квітня 2017 15:35