Олімпіада ЧНУ

Запрошуємо всіх одинадцятикласників узяти участь в Олімпіаді Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти!

Для участі в олімпіаді необхідно:

• до 22 квітня 2017 року заповнити анкету за посилання: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezpWgjnYM0KlIdatL5KgeWYxQXA_1xpDSKbJYnmLpteQrTDQ/viewform
  • до 23 квітня надіслати виконані завдання до університету (порядок надсилання дивіться у положенні про олімпіаду);

• очний тур відбудеться в університеті 13 і 14 травня 2017 року. Вступники, які будуть допущені до участі в очному турі, отримають запрошення на електронну пошту.

Джерело:cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Графік проведення очного туру:

13 травня (субота) - фізика;

14 травня (неділя) - математика.

Склад оргкомітету

Положення про Олімпіаду

Завдання та критерії оцінювання з математики

Завдання та критерії оцінювання з фізики