Екскурсія групи 1-В до музею історії Черкаського національного університету

Музей історії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького знаходиться на другому поверсі навчального корпусу №1.

Метою екскурсії було ознайомлення першокурсників 1-В з історичними фактами та подіями, які відбулись за період існування університету.

Спочатку ми побачили символи нашого навчального закладу та дізнались цікаву легенду про їх створення.

Музей містить 15 стендів, в яких детально описана історія створення та діяльності кожного навчально-наукового інституту, факультетів та визначних «імен» Черкаського національного. Зокрема, ми побачили стенд «Фізмату», де ми дізнались цікаві факти про наш інститут. На фотокартках впізнали декількох наших викладачів. Залишили ми музей у піднесеному настрої, а на згадку про ці відвідини зробили фото, та подякували екскурсоводам за цікаву, надзвичайно захоплюючу та інформативну екскурсію.

Щира вдячність від студентів 1-В групи.

Ділиться враженнями староста 1-В Андрій Смагін.

Останнє редагування: Середа, 09 березня 2016 11:25
Інші статті в цій категорії: « Оголошення Вітаємо зі святом весни! »