Конференція з нагоди 95-річчя університету

26 лютого відбулися засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції присвяченої 95-річчю Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Становлення математичних та природничих наук обговорювалося на секційному засіданні, в роботі якого взяли участь викладачі інституту фізики, математики та комп'ютерно-інформаційних систем. Спогадами про студентські роки та подальшу працю на фізико-математичному факультеті поділилися доценти Богатирьов Олег Іванович та Кляцька Людмила Макарівна. Про становлення наукової школи кафедри фізики розповів професор Гусак Андрій Михайлович. Роль науковців фізмату ЧНУ в реформуванні змісту математичної освіти розповідалося у виступі професора Тарасенкової Ніни Анатоліївни. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з матеріалами виступів.  Відеозапис виступів учасників конференції буде теж розміщено на нашому сайті.

Останнє редагування: Вівторок, 01 березня 2016 16:42