Дармограй Вероніка Анатоліївна

• Рік випуску:  2012
  • Місце роботи:  Ліцей №157, м.Київ
  • Життєве кредо:  "Мети досягає той, хто її прагне." "Думай обережно - думки матеріальні."
  • Про ФІЗМАТ:  Роки навчання - то найпозитивніший період мого життя, тому згадую їх завжди з посмішкою та теплотою - участь в студентському КВК, посвята в студенти, "життєйські" будні в гуртожитку №3, знайомство з друзями (дружба з якими з роками все зростає ), здобуття неоціненного життєвого та наукового досвіду від справжніх майстрів своєї справи наших викладачів. Саме в цей період я сформувалась як самодостатня особистість ( прийняла і зрозуміла власне "Я") , що стало надійним фундаментом мого "дорослого" життя.
Інші статті в цій категорії: Сіденко Анастасія Ігорівна »